Skorpion Switch Series

Voor kosteneffectieve algemene toepassingen

Productpagina Skorpion switch serie unmanaged

Productoverzicht

  • Compacte afmetingen
  • 10BASE-T/100BASE-TX/100BASE-FX conform
  • 1000BASE-T (GT-modellen)
  • Auto-MDIX op alle koperpoorten
  • Auto-negotiated datasnelheid, duplex en flow control op twisted-pair poorten
  • DIN-rail montage
  • Full of half-duplex
  • Activiteit/link en datasnelheid LED’s
  • Industriële omgeving EMC
  • CE-markering
  • UL 508 Lijst, C-UL Listed Industrial Control Equipment
  • 10-36 VDC of 24 VAC (± 10%) 47-63 Hz

Productdetails

Voor bedieningspanelen waar de DIN-rail ruimte beperkt is, is de Skorpion serie plug-and-play (unmanaged) ethernet switch met een breedte van slechts 26 mm het antwoord.

De Skorpion serie is ondergebracht in een robuuste metalen behuizing met een metalen DIN-railclip en omvat modellen met 5, 8 en 16 poorten. Sommige modellen hebben één of twee poorten voor single-mode of multimode glasvezel met SC- of ST-connectoren.

Er is geen configuratie nodig. Alle koperpoorten configureren automatisch hun datasnelheid en duplex met behulp van het auto-negotiation protocol. Afhankelijk van de capaciteit van de linkpartner wordt er met 10 Mbps of 100 Mbps gecommuniceerd en bij de GT-modellen met 1000 Mbps en met half- of full-duplex. Elke poort past zich aan een straight-through of cross-over kabel aan door gebruik te maken van het Auto-MDIX-protocol.

Fiber poorten worden vastgezet op 100 Mbps full-duplex voor de hoogste prestaties. Multimode kabellengtes kunnen niet langer zijn dan 2 km en single-mode lengtes kunnen niet langer zijn dan 15 km. Fiber optics is ideaal voor bekabeling in een campusomgeving.

Alle Skorpion modellen hebben een half-wave gelijkgerichte laagspanningsvoeding die het mogelijk maakt om de stroom te delen met andere 24 VAC/VDC-besturingsapparaten. LED-indicatoren van datasnelheid en activiteit helpen bij het oplossen van problemen. Voor bedieningspanelen met een nominale diepte biedt de Skorpion serie het breedste scala aan Ethernet connectiviteitsoplossingen.

Alle Skorpion modellen voldoen aan de wettelijke goedkeuringen, waaronder UL 508 Listed, c-UL Listed, CSA 22.2 No. 14-M91, CE-markering en RoHS-conformiteit.

Downloads

Datasheets, installatie handleiding en meer.

Bestelinformatie

Alleen koper modellen

ArtikelcodeOmschrijving
EISK5-GTSkorpion 5-Port GigE SwitchBestellen
EISK5-100TSkorpion 5-Port 10/100Mbps SwitchBestellen
EISK8-GTSkorpion 8-Port GigE SwitchBestellen
EISK8-100TSkorpion 8-Port 10/100Mbps SwitchBestellen
EISK16-100TSkorpion 16-Port 10/100Mbps SwitchBestellen

Fiber en koper modellen

ArtikelcodeOmschrijving
EISK5-100T/FCSkorpion 4-Port 10/100Mbps 1-Port MM SC-fiber SwitchBestellen
EISK5-100T/FTSkorpion 4-Port 10/100Mbps 1-Port MM ST-fiber SwitchBestellen
EISK5-100T/FCSSkorpion 4-Port 10/100Mbps 1-Port SM SC-fiber SwitchBestellen
EISK8-100T/FCSkorpion 6-Port 10/100Mbps 2-Port MM SC-fiber SwitchBestellen
EISK8-100T/FTSkorpion 6-Port 10/100Mbps 2-Port MM ST-fiber SwitchBestellen
EISK8-100T/FCSSkorpion 6-Port 10/100Mbps 2-Port SM SC-fiber SwitchBestellen
4S industrie B.V.

Pr. Willem-Alexanderlaan 301
7311 SW Apeldoorn
info@4sindustrie.nl

Maandag – vrijdag
8:30 – 17:00 uur
055 542 4228

Nieuwsbrief
door 4S industrie

Aanmelden nieuwsbrief